خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی ظهراب ۴۰۰ تن

فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی ظهراب ۴۰۰ تن

فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی ظهراب در حجم های متنوعی چون ۴۰۰ تن از طریق فروشگاه های معتبر انجام می گیرد و با قیمت ارزانتر قابل خرید می باشند.

دستگاه تزریق پلاستیک با توجه به این که در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود، دارای ارزش اقتصادی متفاوتی بوده است. فروش دستگاه تزریق پلاستیک از طریق راه های گوناگونی انجام می شود و برای خرید ارزانتر آن باید اقدامات مهمی صورت گیرد. در ادامه از برترین دستگاه تزریق پلاستیک صحبت شده است و شما می توانید با شناخت بیشتر نسبت به خرید آن اقدام کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن، نمونه ای عالی از انواع دستگاه پرفروش در بازار کشور است که به دو صورت ایرانی و چینی عرضه می شود. اما بیش ترین فروش این دستگاه مربوط به نوع چینی بوده است چرا که از قیمت بسیار کمتری برخوردار می باشد.

ویژگی های دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن بسیار متنوع و متعدد بوده است و در جهت تولید محصولات مختلفی استفاده می شود. از خصوصیات این دستگاه عبارت اند از:

  • قالب تزریق آن ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ گرم می باشد.
  • قدرت گیره آن حدود ۴۰۰۰ نیوتن بوده است.
  • فاصله بین میله ها ۷۱ در ۷۱ سانتی متر می باشد.
  • حداقل ابعاد قالب ۲۶۰ سانتی متر است.
  • حداکثر ابعاد قالب ۷۶۰ سانتی متر است.
  • بهترین دستگاه برای ساخت جعبه میوه می باشد.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

همانطور که اشاره شده است، فروش دستگاه تزریق پلاستیک در انواع چینی و ایرانی در کشور صورت می گیرد. اما از انواع دستگاه تزریق پلاستیک که در بازار عرضه می شود، عبارت اند از:

  • دستگاه تزریق دست دوم
  • دستگاه تزریق کارنکرده

فروش دستگاه تزریق پلاستیک به صورت دست دوم با قیمت مناسب تری انجام می گیرد و شما می توانید نسبت به خرید این محصول اقدام فرمایید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک ظهراب چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ظهراب چینی نمونه ای منحصر به فرد از بهترین انواع دستگاه بوده است که به صورت قابل توجهی وارد کشور شده و با قیمت ویژه به فروش می رسد. فروش دستگاه تزریق پلاستیک ظهراب چینی از نمایندگی ها با قیمت مناسب صورت گرفته و شما می توانید قوی ترین دستگاه را از تولیدی ها خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastsanat

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک هایتین ارس چینی

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک هایتین ارس چینی نسبت به برند های معروف خارجی چون ایتالیایی، …