خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک و قالب درب بطری

فروش دستگاه تزریق پلاستیک و قالب درب بطری

فروش دستگاه تزریق پلاستیک و قالب درب بطری از طریق نمایندگی ها و درب کارخانه به صورت مستقیم و با قیمتی بسیار فوق العاده صورت می گیرد.

دستگاه تزریق پلاستیک دارای کاربرد های بسیار زیادی بوده و به تولید انواع تجهیزات پلاستیکی اعم از درب بطری می پردازد. البته این دستگاه ها دارای حجم و اندازه های متفاوتی هستند و بسته به نوعی که دارند، به تولید محصولات پلاستیکی پرداخته و در بازار باکیفیت خوب به فروش می رسانند. فروش دستگاه تزریق پلاستیک به صورت حضوری از درب کارخانه امکان پذیر می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک و قالب درب بطری

با توجه به این که مصرف نوشیدنی ها در بین افراد زیاد شده است پس این محصولات نیاز به بسته بندی استاندارد داشته و با دستگاه های تزریق پلاستیک بطری های مربوط به نوشیدنی را تولید نموده و در بازار با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

از دیگر فعالیت هایی که دستگاه تزریق پلاستیک انجام می دهد، تولید درب بطری بوده است و برای تولید درب بطری به سه قالب مختلف نیازمند می باشیم که می توان به قالب درب نوشابه، آب معدنی و دیگر نوشیدنی ها اشاره کرد.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک در بازار کشور به طور قابل توجهی به فروش می رسد و این دستگاه ها در تنوع مدل بالایی وجود داشته و با توجه به عملکرد کارخانه این ماشین آلات خریداری می شود. فروش دستگاه تزریق پلاستیک به دو صورت زیر انجام می شود که عبارت اند از:

  • فروش قسطی دستگاه تزریق
  • فروش نقدی دستگاه تزریق

همچنین بهتر است قبل از خرید دستگاه تزریق پلاستیک با انواع آن آشنا شوید تا در زمان خرید بهترین انتخاب را داشته باشید.

  • دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۲۰۰ تن
  • دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۳۰۰ تن
  • دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۴۰۰ تن
  • دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۵۰۰ تن
  • دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۶۰۰ تن

خط تولید دستگاه تزریق پلاستیک و قالب درب بطری

با توجه به این که امروزه شرکت های سازنده بسیاری در ساخت و تولید انواع دستگاه تزریق پلاستیک شرکت دارند به تولید انواع قالب درب بطری پرداخته و بهترین ها را به مشتری عرضه می کنند. البته درب بطری توسط این دستگاه ها در سایز های مختلفی تولید می شود که از درب های تولید شده عبارت اند:

  1. درب بطری آب معدنی
  2. درب بطری آب رادیاتور
  3. درب بطری روغن ها

در خط تولید دستگاه تزریق پلاستیک برای ساخت قالب درب بطری از بهترین مواد اولیه استفاده می شود. این دستگاه ها از کارایی بسیار بالایی برخوردار بوده و بهترین عملکرد را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastsanat

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۲ کیلویی ۵۰۰ تن

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک با ظرفیت تزریق ۲ کیلویی با نام تجاری دستگاه تزریق پلاستیک …